18 Березня, 2019 р., 15:36
У Званівській загальноосвітній школі відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія-2019" .  У конкурсі приймали участь:
13 Березня, 2019 р., 16:13
13 березня 2019 року з робочим візитом прибув до  Званівської сільської ОТГ голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Олександрович Дресвянніков.
12 Березня, 2019 р., 11:20
Званівська сільська об'єднана територіальна громада приймала участь у масовому святі у м. Лиман "Масницю проводжаємо- Весну зустрічаємо!".
11 Березня, 2019 р., 14:17
  З березня 2019 року Уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким субсидію призначено у 2018 році.
28 Лютого, 2019 р., 08:19
Шановні платники податків!
27 Лютого, 2019 р., 16:46
Запрошуємо лікаря загальної практики-сімейного лікаря на роботу до Званівської амбулаторії КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради" за адресою: с. Званівка Бахмутський район Донецька область.