До уваги фізичних осіб-підприємців

Дата: 21.12.2020 11:42

Згідно Постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» від 09.12.2020 №1236 на всій території України продовжено карантин до 28 лютого 2021 року з додатковими обмежувальними заходами, а також запроваджено локдаун (з   8 січня 2021 р.  до   25 січня 2021 року).

В період з 00:00 8 січня 2021 року по 00:00 25 січня 2021

забороняється:

работа кафе, ресторанів, барів (крім замовлень на винос),

- кінотеатрів, фітнес-клубів,

- спортивних залів, басейнів,

- театрів,

- ТРЦ (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками,  ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією).

На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів торгівлі непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Суб’єктам господарювання на період дії карантину рекомендовано внести (у разі потреби) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9-й, 10-й годині чи більш пізній час. Зокрема, встановити початок роботи 0 10-й годині або більш пізній час та пріоритетного обслуговування з 10-ї до 12-ї  години або більш  пізнього часу протягом двох годин громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.