15 Жовтня, 2019 р., 08:14
Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади "Державний реєстратор відділу надання адміністративних послуг виконкому Званівської сільської ради"
29 Серпня, 2019 р., 12:32
27 серпня 2019 року відбулося освячення придорожньої каплички Божої Матері у селі Званівка. Вібдулася піша проща від села Роздолівка до Званівського Храму.На в'їзді в село до прочан приєдналися званівчани. Потім усі вирушили до храму, де взяли участь у Святій Літургії, молебні до Пресвятої Богородиці перед іконою Замилування і Вечірній.
29 Серпня, 2019 р., 12:06
На свято  Успіння Пресвятої Богородиці, храм Преображення Господа Нашого Ісуса Христа, що розташований у с.Званівка, приймає велику кількість паломників, щоб разом у молитві випросити у Діви Марії мир для нашої Батьківщини, нашого краю! Разом зі своїми прочанами на свято приїхали  о.Іван (м.Мирноград), о.Йосиф (смт.Покотилівка), о.Онуфрій (м.Кремінна), о.Микола(с.Верхньокам'янське), о.Стефан (м.Новодонецьке), о.Віктор (м.Слов'янськ), о.Віктор та сестри св.Йосафата...(м.Львів), о.Сергій (м.Лисичанськ), сестри св.Йосифа (м.Харків) та отець-диякон) Діти зустрічали з караваєм владику Василія Тучапця,ЧСВВ!
19 Серпня, 2019 р., 15:28
19 серпня святкуємо Преображення Господа Нашого Ісуса Христа та Храмове свято. На Святу Літургію завітали отець Онуфрій із м. Кремінна та отець Микола зі с. Верхньокам'янське. Опісля відбулося освячення води та плодів. Дякуємо усім гостям за те, що завітали до нас на свято!
18 Січня, 2019 р., 10:08
Жителі Званівської сільської ОТГ мали можливість відвідати виставу "Різдвяна лихоманка" яку презентували монаший театр "В каптурах" Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського.  Ми мали можливість ознайомитися з творчістю акторів завдяки Отцю Павлу ігумену Монастиря Сердця Христового Василіянського Чину Святого Йосафата.
19 Жовтня, 2018 р., 11:41
18 жовтня 2018 року  відбулося урочисте  відкриття ДНЗ "Ромашка" під назвою "Садочок відкривається, ярмарок розпочинається".  Діти грали, танцювали, читали вірші та отримували солодкі подарунки. Співробітники дитячого садочку та батьки вихованців виразили вдячність за допомогу у проведенні ремонту  сільському голові Білицькому Олександру Олександровичу, підрядникам, які здійснили ремонт та особисто т.в.о. директора КП "Господар" Званівської сільської ради Ірзі Михайлу Петровичу, начальнику відділу фінансів Прихідній Оксані Сергіївні, депутату районної ради Чаплику Олександру Степановичу та усім небайдужим хто будь-якою мірою допомагали у проведенні ремонтних робіт.
18 Вересня, 2018 р., 09:37
На проміжних місцевих виборах було обрано трьох депутатів 1,6,9 округів.  Результат виборів:  1округ - Суглобова Наталя,  6округ - Шестухіна Тетяна,  9округ - Журавльова Людмила.
31 Серпня, 2018 р., 20:09
24 серпня 2018 року Званівська ОТГ святкувала День Незалежності України та День Громади. На території Званівського СБК відбулося масове свято, в якому прийняли активну участь всі жителі об'єднанної громади.  Святковий настрій створювали:   - флешмоб " Україна свята і єдина" ; - святковий концерт за участі жителів с.Верхньокам'янське, с.Переїзне та с.Званівка;  - дитяча локація з веселими аніматорами, розважальними гірками та призами; - акція "Пиріг єднанння", в якій прийняли участь найкращі господині громади. Завдяки їхнім старанням було встановленно перший рекорд громади  - "Пиріг Єднання" завдовжки 4 м 25 см.; - конкурс малюнків " Моя маленька Батьківщина" в якому прийняли активну участь талановиті діти із                              с. Верхньокам'янське; - конкурс краси " Місс Громада 2018". Переможницею якого стала красуня їз  с. Переїзне - Кулабухова Аліса.   Також нашими військовослужбовцями була встановленна  виставка "З БОГОМ - ДО ПЕРЕМОГИ", яка залишила неймовірні враження у  всіх мешканців громади.    ДЯКУЄМО ВСІМ ОРГАНІЗАТОРАМ, ВОЛОНТЕРАМ І ПРОСТО АКТИВНИМ ЖИТЕЛЯМ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ОРГАНІЗАЦІЮ СВЯТА НАШОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!