У селі Званівка встановлено придорожню капличку Божої Матері

27 серпня 2019 року відбулося освячення придорожньої каплички Божої Матері у селі Званівка. Вібдулася піша проща від села Роздолівка до Званівського Храму.На в'їзді в село до прочан приєдналися званівчани. Потім усі вирушили до храму, де взяли участь у Святій Літургії, молебні до Пресвятої Богородиці перед іконою Замилування і Вечірній.

12:32 29.08.2019

Щорічна проща у селі Званівка

На свято  Успіння Пресвятої Богородиці, храм Преображення Господа Нашого Ісуса Христа, що розташований у с.Званівка, приймає велику кількість паломників, щоб разом у молитві випросити у Діви Марії мир для нашої Батьківщини, нашого краю! Разом зі своїми прочанами на свято приїхали  о.Іван (м.Мирноград), о.Йосиф (смт.Покотилівка), о.Онуфрій (м.Кремінна), о.Микола(с.Верхньокам'янське), о.Стефан (м.Новодонецьке), о.Віктор (м.Слов'янськ), о.Віктор та сестри св.Йосафата...(м.Львів), о.Сергій (м.Лисичанськ), сестри св.Йосифа (м.Харків) та отець-диякон) Діти зустрічали з караваєм владику Василія Тучапця,ЧСВВ!

12:06 29.08.2019

Храмове свято Преображення Господнього у с. Званівка.

19 серпня святкуємо Преображення Господа Нашого Ісуса Христа та Храмове свято. На Святу Літургію завітали отець Онуфрій із м. Кремінна та отець Микола зі с. Верхньокам'янське. Опісля відбулося освячення води та плодів. Дякуємо усім гостям за те, що завітали до нас на свято!

15:28 19.08.2019

До Званівки завітав Монаший театр "В каптурах" Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського

Жителі Званівської сільської ОТГ мали можливість відвідати виставу "Різдвяна лихоманка" яку презентували монаший театр "В каптурах" Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського.  Ми мали можливість ознайомитися з творчістю акторів завдяки Отцю Павлу ігумену Монастиря Сердця Христового Василіянського Чину Святого Йосафата.

10:08 18.01.2019

За рахунок коштів місцевого бюджету у ДНЗ "Ромашка" проведено капітальний ремонт санвузлів.

18 жовтня 2018 року  відбулося урочисте  відкриття ДНЗ "Ромашка" під назвою "Садочок відкривається, ярмарок розпочинається".  Діти грали, танцювали, читали вірші та отримували солодкі подарунки. Співробітники дитячого садочку та батьки вихованців виразили вдячність за допомогу у проведенні ремонту  сільському голові Білицькому Олександру Олександровичу, підрядникам, які здійснили ремонт та особисто т.в.о. директора КП "Господар" Званівської сільської ради Ірзі Михайлу Петровичу, начальнику відділу фінансів Прихідній Оксані Сергіївні, депутату районної ради Чаплику Олександру Степановичу та усім небайдужим хто будь-якою мірою допомагали у проведенні ремонтних робіт.

11:41 19.10.2018

16.09.2018 року в Званівській сільській об'єднаній територіальній громаді пройшли проміжні вибори

На проміжних місцевих виборах було обрано трьох депутатів 1,6,9 округів.  Результат виборів:  1округ - Суглобова Наталя,  6округ - Шестухіна Тетяна,  9округ - Журавльова Людмила.

09:37 18.09.2018

24 серпня 2018 року Званівська сільська об'єднана територіальна громада святкувала День незалежності та День Громади

24 серпня 2018 року Званівська ОТГ святкувала День Незалежності України та День Громади. На території Званівського СБК відбулося масове свято, в якому прийняли активну участь всі жителі об'єднанної громади.  Святковий настрій створювали:   - флешмоб " Україна свята і єдина" ; - святковий концерт за участі жителів с.Верхньокам'янське, с.Переїзне та с.Званівка;  - дитяча локація з веселими аніматорами, розважальними гірками та призами; - акція "Пиріг єднанння", в якій прийняли участь найкращі господині громади. Завдяки їхнім старанням було встановленно перший рекорд громади  - "Пиріг Єднання" завдовжки 4 м 25 см.; - конкурс малюнків " Моя маленька Батьківщина" в якому прийняли активну участь талановиті діти із                              с. Верхньокам'янське; - конкурс краси " Місс Громада 2018". Переможницею якого стала красуня їз  с. Переїзне - Кулабухова Аліса.   Також нашими військовослужбовцями була встановленна  виставка "З БОГОМ - ДО ПЕРЕМОГИ", яка залишила неймовірні враження у  всіх мешканців громади.    ДЯКУЄМО ВСІМ ОРГАНІЗАТОРАМ, ВОЛОНТЕРАМ І ПРОСТО АКТИВНИМ ЖИТЕЛЯМ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ОРГАНІЗАЦІЮ СВЯТА НАШОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

20:09 31.08.2018

У монастирі отців Чину Святого Василія (ЧСВВ) села Званівка відбулася перша проща.

У Свято Успіння Богородиці парафіяни сіл Званівської сільської об'єднаної територіальної громади  та гості сіл Муратове та Капітанове, м. Лисичанська , Сєвєродонецька та західної України  взяли участь у першій прощі до Званівки, де знаходиться монастир отців Чину Святого Василія (ЧСВВ), у якому перебуває ікона Божої Матері Замилування. Монастир минулого року рескриптом Блаженнішого Патріарха Святослава та декретом Екзарха Донецького вл. Степана отримав статус Марійського відпустового місця. 28.08.2018 року відбулася перша проща до монастиря. У ході урочистостей відбулася святкова Утреня, освячення води, Архиєрейська Божественна Літургія, відпуст, святковий концерт і трапеза для усіх прочан. Прочани мали можливість приступити до сповіді і Святого Причастя, поспілкуватися зі священниками та владикою Степаном. Парафіяни української греко-католицької церкви "Різдва Пресвятої Богородиці" с. Верхньокам'янське, пройшли 14 км. до села Званівка на прощу, до ікони Богородиці Замилування.

13:40 29.08.2018