Щорічна проща у селі Званівка

Дата: 29.08.2019 12:06

На свято  Успіння Пресвятої Богородиці, храм Преображення Господа Нашого Ісуса Христа, що розташований у с.Званівка, приймає велику кількість паломників, щоб разом у молитві випросити у Діви Марії мир для нашої Батьківщини, нашого краю!
Разом зі своїми прочанами на свято приїхали  о.Іван (м.Мирноград), о.Йосиф (смт.Покотилівка), о.Онуфрій (м.Кремінна), о.Микола(с.Верхньокам'янське), о.Стефан (м.Новодонецьке), о.Віктор (м.Слов'янськ), о.Віктор та сестри св.Йосафата...(м.Львів), о.Сергій (м.Лисичанськ), сестри св.Йосифа (м.Харків) та отець-диякон)
Діти зустрічали з караваєм владику Василія Тучапця,ЧСВВ!

Після Божественної Літугрії було освячення води, після чого відбувся невеличкий концерт за участі місцевої молоді і дітей))) Ну і звичайно смачненьке частування, яке приготували званівські господині.