27 Січня, 2019 р., 12:42
27 січня - День пам'яті жертв Голокосту! І нехай в кожному селі, в кожній оселі, в кожній родині старий і малий схилить голову перед пам’яттю невинно убієнних голодом-геноцидом, уклінно припаде до їхніх могил, поставить свічку перед образом Божим. Пам'ятаймо! Ніколи Знову!  "Достигали жита. І тремтіли Дитячі коліна — Косоокої смерті чорнів продірявлений плащ… Вимирало Село – потопала в сльозах Україна, І розгублене небо ковтало задушений плач. Шаленів людомор – лютували нові яничари, І старенька Бабуся міняла Ікону на Сніп… Над Полями Святими замучені душі ячали, І Дніпро захлинувся у розпачі страчених Слів. Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви І розгнуздана Пам’ять малює Історії слід… Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір, Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ."
23 Січня, 2019 р., 11:48
Станом на 2017 рік статус учасника бойових дій отримало понад 300 000 чоловік у зв’язку з проведенням антитерористичної операції (далі – АТО) на Сході України. Учасники бойових дій наділені широким спектром прав і пільг.
23 Січня, 2019 р., 11:47
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.
22 Січня, 2019 р., 08:07
Шановні жителі Званівської сільської об'єднаної територіальної громади!