Збережи ялинці життя!

Дата: 28.12.2020 16:48

З метою дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до святкового дня 1 січня – нового року, повідомляємо, що відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян розмірі від 510 до 1020 грн. і на посадових осіб від 2550 до 5100 грн. Відповідно до ст. 88КУпАП порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів (від 510 до 1700 грн.) доходів громадян з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої.