22 Жовтня, 2019 р., 11:26
28 жовтня вся наша країна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – 75-ту річницю вигнання нацистів з України.
22 Жовтня, 2019 р., 11:17
Фонд соціального страхування України (далі – Фонд), керуючись статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями), фінансує витрати на санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, якщо таку потребу визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда (ІПР).
22 Жовтня, 2019 р., 08:19
Бахмутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє про факт наявності на ринку України проблемної продукції  - рибні консерви торгової марки «Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот» виробництва ТОВ «Альфа-Етекс», а саме:
15 Жовтня, 2019 р., 11:41
14 жовтня в Званівському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва! Учасники заходу своїми виступами віддали шану пам'яті борцям за волю і незалежність України.Голова Званівської громади Олександр Білицький виступив з привітальним словом, подякувавши воїнам за мужність та проявлений патріотизм. Поблагословив та побажав мирного неба отець Доротей.
14 Жовтня, 2019 р., 15:33
У Званівській сільській ОТГ 14.10.2019 року пройшла хвилина мовчання.