28 жовтня вся наша країна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – 75-ту річницю вигнання нацистів з України.

Дата: 22.10.2019 11:26

Відзначення цієї дати встановлено Указом Президента України у 2019 році з метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам'яті загиблих у Другій світовій війні

Саме 28 жовтня у 1944 році відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України та було покладено край поневоленню нашої території нацистами.

Довгим, тернистим і вкрай кровопролитним був шлях визволення українських земель, адже майже 2 роки тривала битва за визволення України: від 18 грудня 1942 року до 28 жовтня 1944 року.

З метою відзначення 75-ої річниці вигнання нацистів з України та вшанування всіх визволителів, які не шкодували свого життя заради миру на рідній землі, 28 жовтня в Званівській сільській ОТГ відбудуться урочисті покладання квітів до пам'ятників загиблим воїнам.

Запрошуємо жителів громади вшанувати разом пам’ять воїнів, які віддали своє життя в боях за визволення України.