Званівська сільська територіальна громада

Донецька область, Бахмутський район

«Порядок отримання санаторно-курортного лікування для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві

Дата: 22.10.2019 11:17
Кількість переглядів: 608

Фонд соціального страхування України (далі – Фонд), керуючись статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями), фінансує витрати на санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, якщо таку потребу визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда (ІПР).

Потерпілому, який став особою з інвалідністю, безоплатно  надається путівка для санаторно-курортного лікування, а також  компенсуються витрати на проїзд до санаторно-курортного закладу та назад.

У разі необхідності супроводу особи з інвалідністю до санаторно-курортного закладу, якщо така потреба визначена висновком МСЕК, Фонд фінансує витрати на перебування (проживання, харчування, витрати на проїзд) супроводжуючої особи на весь період санаторно-курортного лікування особи з інвалідністю.

У санаторно-курортному закладі потерпілий, у разі необхідності, забезпечується спеціальним медичним доглядом та побутовим обслуговуванням, потребу в яких потерпілому визначено рішенням МСЕК.

На сьогоднішній день потерпілі мають можливість самостійно обрати санаторно-курортний заклад, розташований на території України, відповідно до медичних показань за профілем лікування. Список санаторно-курортних закладів за профілями лікування  оприлюднено на офіційному веб-сайті Фонду соціального страхування.

Порядок отримання санаторно-курортного лікування особами з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, затверджено постановою правління Фонду соціального страхування  від 24.05.2017 № 33 (зі змінами від 12.12.2018).

Періодичність отримання санаторно-курортного лікування становить для потерпілих:

- осіб з інвалідністю І групи  щороку;

- осіб з інвалідністю ІІ групи один раз на два роки або щороку, якщо це визначено ІПР;

- осіб з інвалідністю ІІІ групи один раз на три роки, один раз на два або щороку, якщо це визначено  ІПР.

Термін санаторно-курортного лікування потерпілих становить 24 доби (для потерпілих з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку - 45 діб, може бути скорочений до 24 діб за письмовою заявою).

Залежно від лікувально-діагностичних можливостей санаторно-курортного закладу, курсу та методик лікування, з урахуванням стану потерпілого (характер та складність захворювання, вік тощо) термін санаторно-курортного лікування за письмовою заявою потерпілого може зменшуватись до 18 діб.

Для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікування (за санаторно-курортною путівкою) потерпілі подають до органів Фонду такі документи:

1. Заяву встановленої форми.

2. Оригінал довідки  МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні.

3. Довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою  № 070/о (термін дії довідки не більше 12 місяців з дати видачі).

4. Індивідуальну програму реабілітації інваліда (ІПР) (за наявності).

5. Копію паспорта та ідентифікаційного коду потерпілого та особи, яка його супроводжує, якщо таку потребу визначено висновком МСЕК.

Звертаємо увагу потерпілих, у яких настає право на санаторно-курортне лікування у 2020 році, на необхідність надання заяви та відповідних документів на забезпечення санаторно-курортними путівками до 01.11.2019.

      Запрошуємо всіх потерпілих, які мають потребу в санаторно-курортному лікуванні та перебувають на обліку у відділенні, звертатися до Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (м.Бахмут, вул. Незалежності, буд.41, відділ медичних та соціальних послуг, кабінет №4).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь