20 Вересня, 2019 р., 08:29
Званівська ОТГ: мала громада, та спроможна
19 Вересня, 2019 р., 09:10
Презентація Звіт сільського голови за ІІ півріччя 2019 року
18 Вересня, 2019 р., 13:22
Бахмутський відділ Служби безпеки України в рамках вжиття превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня протидиверсійного та антитерористичного захисту об’єктів підвищеної небезпеки просить громадян бути пильними та повідомляти, якщо Ви виявили:
17 Вересня, 2019 р., 10:18
«Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (далі – Бахмутське міське відділення) нагадує про права, обов’язки та відповідальність застрахованих осіб, визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 року № 1105-XIV (із змінами та доповненнями; далі – Закон № 1105).
13 Вересня, 2019 р., 15:56
Захід відбувся за ініціативою Донецького РВ АМУ в рамках проекту #PULSE#USAID
12 Вересня, 2019 р., 08:17
                                                          Вельмишановний добродію!
11 Вересня, 2019 р., 16:15
ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України
10 Вересня, 2019 р., 16:06
10 вересня 2019 року сільський голова Олександр Олександрович Білицький, начальник відділу освіти культури, молоді та спорту Віта Іванівна Жуганова та начальник служби у справах дітей виконкому Званівської сільської ради Олена Анатоліївна Пуняк з робочим візитом відвідали школи Званівської сільської об'єднаної територіальної громади.