Працюй легально!

Дата: 16.07.2021 08:46

Працюй легально!

15 липня в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості  відбувся інформаційний вебінар для безробітних осіб з інвалідністю. Обговорювали оформлення трудових відносин на сучасному ринку праці. До заходу  долучились соціальні партнери служби зайнятості.

Заступник начальник відділу формування електронних трудових книжок № 2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Дмитро Мельдер надав слухачам докладні роз’яснення щодо електронних послуг, які надаються органами Пенсійного фонду України. Також слухачів ознайомили з інформацію щодо обліку страхового стажу. «Радимо завчасно переглянути внесені записи до трудової  книжки. У разі виявлення неточних записів треба звернутися до підприємства чи архівних установ за отриманням відповідних довідок» - зауважив  Дмитро.

Профконсультантка Олена Бояринова  акцентувала увагу слухачів на  перевагах легальної зайнятості. На завершення вебінару учасники  отримати відповіді на запитання, які надсилали в онлайн - чат протягом  зустрічі.

Контактна інформація:

Ваш індекс, Донецька обл., м .Бахмут, вул. Захисників України, 13