20 Березня, 2020 р., 12:46
З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою у Бахмутському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.
12 Березня, 2020 р., 16:26
У зв’язку з непоодинокими випадками виявлення фальсифікованих листків непрацездатності, з метою попередження неправомірних витрат коштів Фонду соціального страхування України, наголошуємо щодо неприпустимості призначення матеріальної допомоги з тимчасової непрацездатності за листками непрацездатності, які мають візуальні відмінності від технічного опису листка непрацездатності, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України     від 03.11.2004р. №532/274/136-с/1406, тобто містять ознаки фальсифікації.