26 Грудня, 2019 р., 09:21
Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області просить страхувальників, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з 01.01.2020 року спрямовувати кошти виключно на новий доходний рахунок № UA138999980000355439000105015, код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП). Кошти, сплачені платниками на старий доходний рахунок, не будуть зараховуватися, а повертатимуться як нез'ясовані надходження. Телефон для довідок : (0627) 44-53-01
26 Грудня, 2019 р., 08:39
Залишити заявку на участь      Заповнену заявку надсилати на адресу info@zvanivska-gromada.gov.ua
24 Грудня, 2019 р., 08:48
Завершується перехідний період щодо зміни банківських рахунків за стандартом IBAN. З метою  своєчасної та належної сплати страхових коштів Фонду за раніше наданими заявами-розрахунками для фінансування матеріального забезпечення, наголошуємо на необхідності терміново надати довідку про новий рахунок за стандартом IBAN до Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за адресою: вул. Незалежності,41, м.Бахмут, Донецької області.
18 Грудня, 2019 р., 15:05
Головна мета премії - пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України. Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення в науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові та фізичні здібності; дітям-рятівникам.
18 Грудня, 2019 р., 14:57
Званівська сільська рада працює над покращенням надання адміністративних послуг в Званівській об'єднаній територіальній громаді! Завдяки реалізованому проекту, за кошти субвенції МТОТ та місцевого бюджету, для відділу надання адміністративних послуг придбано робочу станцію з видачі паспортів громадянина України у вигляді ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Званівська сільська рада планує розпочати роботу з видачі паспортів у ІІ кварталі 2020 року.
13 Грудня, 2019 р., 15:54
 14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
13 Грудня, 2019 р., 14:53
Івано- Франківська облдержадміністрація запрошує на оздоровлення та відпочинок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Карпатські Мрії" Івано- Франківської області  дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки віком від 7 до 16 років на оздоровчу зміну (21 день)з 10 січня 2020 року.