12 Травня, 2020 р., 11:07
Відповідно до статті 9 та 10 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (із змінами та доповненнями)                           (далі – Закон № 1105), Фонд соціального страхування України (далі – Фонд) та його робочі органи відповідно до покладених на них завдань здійснюють контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання, застосовують в установленому законодавством порядку фінансові санкції та накладають адміністративні штрафи.
08 Травня, 2020 р., 09:49
У п'ятницю, 8 травня в Україні День пам'яті та примирення. Його традиційно відзначають у річницю капітуляції нацистської Німеччини.