24 Липня, 2020 р., 16:15
Згідно зі статтею 10 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105, зі змінами та доповненнями (далі - Закон №1105), Фонд соціального страхування України має право перевіряти достовірність відомостей, поданих роботодавцем для отримання коштів Фонду.
15 Липня, 2020 р., 13:36
В агропромисловому комплексі Донеччини з настанням пожежонебезпечного періоду особливу актуальність набули питання щодо здійснення суб’єктами господарювання заходів, спрямованих на неухильне дотримання Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 06 грудня 2006 року № 730/770, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2007 року за № 313/13580 (підпункти 8.1, 8.2, 8.3, пункту 8) (далі – Правила пожежної безпеки).
09 Липня, 2020 р., 16:40
АНАЛІЗ  травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях
07 Липня, 2020 р., 13:03
Збирання ранніх зернових культур відбувається в дуже складний період, який пов'язаний з напругою праці в невеликий проміжок часу та підвищеною температурою оточуючого повітря. З оглядом на ці чинники  питання безпеки знаходяться на першому місці! Не слід забувати, що по кількості випадків травматизму аграрний сектор економіки поступається тільки вугільній промисловості, а за смертельним травматизмом посідає перше місце серед галузей народного господарства.
03 Липня, 2020 р., 15:26
Очікувані зміни у законодавстві з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій
03 Липня, 2020 р., 14:26
До виконавчого комітету Званівської сільської ради надійшла інформація від Донецької ОДА про початок роботи з розробки проєкту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки (далі – Програма), для чого проводиться моніторинг стану розвитку та визначення щодо сильних/ слабких сторін малого і середнього підприємництва регіону та потреб у підтримці, результати якого будуть враховані при формуванні Плану заходів з реалізації Програми.