Проведення інвентаризації земель державної власності на території сільських, селищних, міських рад у Донецькій області

Дата: 16.07.2020 15:05

На виконання наказу  Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області  від 24.01.2020 року № 482-СГ «Про проведення державної інвентаризації земель», а також Договору про надання послуг з проведення державної інвентаризації земель у Донецькій області № 130 від 26.05.2020 року, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області та Державним підприємством «Центр Державного земельного кадастру», Донецька регіональна філія ДП «Центр Державного земельного кадастру» інформує про наступне: в період з 03.06.2020 року до 10.11.2020 року підприємство здійснює заходи та роботи по проведенню державної інвентаризації земель державної власності на території сільських, селищних, міських рад у Донецькій області.

Державна інвентаризація земель проводиться на підставі наказу Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області від 24.01.2020 року № 482-СГ «Про проведення державної інвентаризації земель», відповідно до вимог Земельного кодексу України, законів України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про державну експертизу землевпорядної документації», «Про землеустрій», Порядку проведення інвентаризації земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476, Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051, Положення про Державний фонд документації із землеустрою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 р. № 1553, та інших нормативно-правових актів, що встановлюють вимоги до проведення інвентаризації земель.

Донецькою регіональною філією ДП «Центр Державного земельного кадастру» буде здійснюватися погодження меж земельних ділянок суміжних землевласників (землекористувачів).

Просимо всіх суміжних користувачів бути готовими для узгодження меж земельних ділянок у визначений час. Інформація про дату, час та місце узгодження буде додатково повідомлена у засобах масової інформації та органами місцевого самоврядування.

У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України №376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі вважаються погодженими.

Контактні особи Донецької регіональної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру»:

Відділ

Бурцев       Володимир Сергійович

379bvs@ukr.net

Костянтинівський РВВ

Кутовий                                                             Роман Володимирович

konst.rajdzk@ukr.net

Слов’янський РВВ