Дата: 02.11.2021 11:20

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» у співпраці з ГО SILab Ukraine запрошують представників організацій громадянського суспільства (ОГС), ММСП місцевих органів влади з Донецької, Луганської областей та півдня Запорізької області взяти участь у дводенному офлайн Форумі з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності. Усі зацікавлені особи з інших регіонів України мають можливість долучитись до участі у Форумі в онлайн-форматі.

Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності — це два дні насиченої роботи, досвід успішних українських підприємців, знання міжнародних експертів, нетворкінг та можливість отримати відповіді на основні питання, пов'язані з розвитком соціального підприємства в Україні.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням https://seforum.info/

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням https://seforum.info/