13 Вересня, 2019 р., 15:56
12 Вересня, 2019 р., 08:17
                                                          Вельмишановний добродію!
11 Вересня, 2019 р., 16:15
ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України
10 Вересня, 2019 р., 16:06
10 вересня 2019 року сільський голова Олександр Олександрович Білицький, начальник відділу освіти культури, молоді та спорту Віта Іванівна Жуганова та начальник служби у справах дітей виконкому Званівської сільської ради Олена Анатоліївна Пуняк з робочим візитом відвідали школи Званівської сільської об'єднаної територіальної громади.
06 Вересня, 2019 р., 15:11
06 вересня 2019 року у селі Званівка відбувся захід з відзначення 75-х роковин депортації українців у 1944-1951 роках.
06 Вересня, 2019 р., 14:53
З метою виховання національно-паріоничної гідності у  Званівській громаді пройшли мітинги до Дня визволення Донбасу від нацистських загарбників. Разом згадали тих хто зхищав нашу Батьківщину у роки Другої свтової війни. Честь і слава тим, хто визволяв нашу Донеччину від нацистської окупації. Сьогодні усі ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто склав голови у цій жорстокій боротьбі. Велика шана і подяка живим ветеранам, які сьогодні є не тільки свідками великих подвигів минулого, але були і є нагадуванням про те, що жахіття війни ніколи більше не має повторитися!
05 Вересня, 2019 р., 08:19
З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму. Цей день був визначений саме у вересні, тому що на цей місяць припадає дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку і її повного завершення. Це стало однією з причин встановлення дня жалоби на вересневу неділю.