05 Серпня, 2019 р., 16:34
Шановні мешканці Званівської громади! Доводимо до Вашого відома, що  вивіз сміття в невідведених для цього місцях ЗАБОРОНЕНЕНО!
05 Серпня, 2019 р., 08:04
02.08.2019 року в молодіжному центрі зустрілися молодь громади та представники Званівської сільської ради. Почали організаційну роботу по святкуванню Дня Громади.Вислухали пропозиції молоді. Починається робота по створенню молодіжної ради.
29 Липня, 2019 р., 15:40
В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу 29.07.2019 року у селі Званівка спеціалістами Програми ООН при залученні незалежних експертів та представників ОТГ відбувся круглий стіл на тему: "Обговорення експертних звітів з оцінки стану фінансової діяльності та існуючих систем управління в громаді".
29 Липня, 2019 р., 10:07
26 липня 2019 року відбулася дружня зустріч Званівської сільської ради та молоді Званівської громади! Розмова велася щодо заходів, молодіжних ідей, розвитку молодіжних напрямків... Я, як сільський голова Званівської об'єднаної територіальної громади та депутатський корпус зробили пропозицію молоді щодо створення молодіжної ради... Дякуємо нашій молоді, що не ігнорують і дбають про розвиток Званівської громади!
29 Липня, 2019 р., 09:49
На комісії було розглянуто наступні питання:
29 Липня, 2019 р., 09:45
За перше півріччя 2019 року на підприємствах, в організаціях і установах  м. Бахмут і Бахмутського району зареєстровано 10 нещасних випадків.
19 Липня, 2019 р., 10:12
Під час тренінгу було обговорено питання ґендерної рівності у громаді, повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Розглянули алгоритм створення консультативно- дорадчих органів у громаді та організацію її діяльності.
15 Липня, 2019 р., 10:44
Уже другий рік поспіль у Званівській громаді за інціативою голови співки ветеранів Людмили Володимирівни Телеги відбувся фестиваль вареників.