15 Жовтня, 2019 р., 11:41
14 жовтня в Званівському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва! Учасники заходу своїми виступами віддали шану пам'яті борцям за волю і незалежність України.Голова Званівської громади Олександр Білицький виступив з привітальним словом, подякувавши воїнам за мужність та проявлений патріотизм. Поблагословив та побажав мирного неба отець Доротей.
14 Жовтня, 2019 р., 15:33
У Званівській сільській ОТГ 14.10.2019 року пройшла хвилина мовчання.
02 Жовтня, 2019 р., 15:48
Учні разом зі своїми класними керівниками підготували святковий концерт. Привітали вчителів і гурт "Червона калина ".Олександр Олександрович та Віта Іванівна привітали вчителів з професійним святом подарунками та побажали терпіння та надхнення у своїй нелегкій праці!