05 Лютого, 2019 р., 11:56
«Забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання за кошти Фонду
04 Лютого, 2019 р., 09:50
Запрошуємо всіх жителів прийняти активну участь у святкуванні! Кожен має має можливість принести смаколики та вироби створені своїми руками.При собі мати теплу шапку і гарний настій! Даруйте один одному радість!
27 Січня, 2019 р., 12:42
27 січня - День пам'яті жертв Голокосту! І нехай в кожному селі, в кожній оселі, в кожній родині старий і малий схилить голову перед пам’яттю невинно убієнних голодом-геноцидом, уклінно припаде до їхніх могил, поставить свічку перед образом Божим. Пам'ятаймо! Ніколи Знову!  "Достигали жита. І тремтіли Дитячі коліна — Косоокої смерті чорнів продірявлений плащ… Вимирало Село – потопала в сльозах Україна, І розгублене небо ковтало задушений плач. Шаленів людомор – лютували нові яничари, І старенька Бабуся міняла Ікону на Сніп… Над Полями Святими замучені душі ячали, І Дніпро захлинувся у розпачі страчених Слів. Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви І розгнуздана Пам’ять малює Історії слід… Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір, Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ."