ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ПРАЦІВНИКИ ОСВІТНІХ УСТАНОВ, ВЕТЕРАНИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ ЗВАНІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! ВІТАЄМО ВАС З ЧУДОВИМ СВЯТОМ- ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Дата: 02.10.2020 10:09

Щороку перша неділя жовтня дарує нам це прекрасне свято усіх освітян.

Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де трудяться педагоги.

І хоча людина вже народжується особистістю, всотуючи виховання родини та оточуючих, роль учителя ніколи не перестане бути важливою, необхідною та в деяких випадках навіть ключовою.

Ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і доброзичливих, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог та успіхів.

Своєю щоденною працею Ви визначаєте долю багатьох поколінь, даєте можливість вибрати до душі заняття та проявити свої професійні якості, направляєте та ведете шляхами хороших досягнень, високих результатів.

Тож нехай Ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними.
          Щиро Вам зичимо терпіння, життєвих сил і щоб все те, чим Ви ділитеся з дітьми, поверталося до Вас сторицею!

Будьте мудрими і справедливими, і нехай Ваш учительський талант зможе реалізуватися повною мірою. Хороших, добрих, творчих Вам учнів!

А в родині – душевного спокою, міцної підтримки, щастя та благополуччя! Здоров’я, любові, достатку і всіх Вам благ!