15 Лютого, 2024 р., 15:32
Як подати електронне звернення та долучитися до відновлення довкілля у застосунку Еко-Загроза? 02.08.2023 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 № 783 «Деякі питання функціонування сервісу фіксації фактів заподіяння шкоди  навколишньому природному середовищу    внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії Російської Федерації “ЕкоЗагроза”». Відповідно до постанови Державній екологічній інспекції доручено забезпечувати проведення огляду (обстеження) місця заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії Російської Федерації з дотриманням необхідних заходів безпеки з метою збереження життя і здоров’я відповідальних працівників. ЕкоЗагроза - це офіційний ресурс Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, розроблений за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, стандартизована форма для автоматичного збору та фіксації інформації про екологічні загрози в режимі реального часу, з географічною прив’язкою до місцевості. Основними завданнями ЕкоЗагрози є: