Дата: 16.08.2024 16:17

Отримати нову професію можна завдяки державній програмі, яку реалізують Центри зайнятості.

🔹Якщо ви втратили роботу і бажаєте здобути нову спеціалізацію, можна звернутися до Центру зайнятості за ваучером. Це документ, який дасть вам право на безоплатне навчання за певним переліком професій, а роботодавцям – можливість отримати кваліфікований персонал.

☝️В переліку професій - 123 спеціальності, які можна опанувати - https://bit.ly/4ceDRHb

Щоб отримати сертифікат, можна подати заявку на сайті Державної служби зайнятості - https://bit.ly/3RP49aX

🔸Право на отримання ваучера мають:

- особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;

- особи, звільнені з військової служби;

- ветерани та учасники бойових дій;

- ВПО працездатного віку за відсутності роботи;

- особи з інвалідністю за відсутності роботи;

- особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення;

- особи, які у період дії воєнного стану в Україні або окремих її територіях отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення воєнних (бойових) дій.

🔸Охочі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні.

Для отримання ваучера необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем перебування.