Дата: 16.08.2024 17:05

Армія+ вже тиждень як працює у війську. За цей час маємо більше 60 тис. успішних авторизацій.

Проте продовжуємо отримувати одне з найпоширеніших зараз питань: «Я не військовий у Армія+. Чому так?».

Пояснюємо:

1️⃣ Зараз застосунок доступний для військовослужбовців ЗСУ та Держспецслужби транспорту. Для інших Сил оборони України Армія+ буде доступна згодом. Цифровізація повинна торкнутись всього війська.

2️⃣ Оператори ТЦК та СП не внесли дані про військову службу в реєстр Оберіг. Або внесли із помилкою.

Дані можна оновити. І для цього необов'язково йти до ТЦК. Це можна зробити через застосунок Резерв+.

👉 Гортайте картки, щоб дізнатися, як це зробити за декілька хвилин без очікування у чергах.