Пам'ятка “ Правила безпечного відпочинку на воді”

Дата: 16.08.2024 16:46

Пам'ятка “ Правила безпечного відпочинку на воді”

Під час літньої спеки більшість громадян проводить свій вільний час біля водойм. Бахмутські рятувальники закликають громадян не забувати про правила безпеки на воді, а саме:

-Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки в спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

-Не переоцінюйте своїх сил.

-Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

-Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду за швидкості вітру до 10 м/сек, при температурі води – не нижчою за +18°С, t° повітря – не нижчою за +24°С.

-Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.

-У воді варто знаходитися не більше 15 хвилин.

-Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

-Перед тим, як стрибати у воду, переконайтеся, що дно безпечне, а глибині водоймища достатня.

-Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.

Пам’ятайте, лише від Вас залежить безпека вашого відпочинку! Цінуйте власне життя та життя своїх дітей!

У разі виявленні надзвичайної події, яка може загрожувати життю чи здоров’ю громадянам – звертайтеся до Служби порятунку за номером «101».