Прагнемо побудувати якісну систему зворотного звʼязку та оперативного реагування на будь-які проблеми і зловживання в ТЦК та СП

Дата: 27.06.2024 17:50

Шановні громадяни!

Ми прагнемо побудувати якісну систему зворотного звʼязку та оперативного реагування на будь-які проблеми і зловживання в ТЦК та СП.

Для цього в кожному ОТЦК та СП визначені контактні номери телефонів.

Щоб забезпечити дієву комунікацію, у Командуванні Сухопутних військ проведено аналіз ефективності роботи кожного контакту та прийнято рішення оновити всі номери за єдиним стандартом.

Відтак просимо усіх, хто стикається з протиправними діями військовослужбовців ТЦК та СП, має питання щодо мобілізації та військового обліку у своєму регіоні, звертатися:

Донецький ОТЦК та СП

Гаряча лінія КСВ ЗС України: 0 800 301 937