Дата: 13.06.2024 16:02

Ветерани можуть скористатися послугами планової стоматології, а держава відшкодує кошти! Рішення Уряду

🔹Українські ветерани, ветеранки та військовослужбовці отримали право на відшкодування державою вартості послуг із планової стоматологічної допомоги.

🔹Відповідні зміни до постанови КМУ від 27 лютого 2024 р. № 212 внесено під час сьогоднішнього засідання Уряду. Документ розробили фахівці Міністерства у справах ветеранів України спільно з Міністерством охорони здоров'я України.

Йдеться про послуги:

✅видалення зубів

✅відновлення

✅пломбування

Отримати їх можуть:

▪️ учасники бойових дій

▪️ особи з інвалідністю внаслідок війни

▪️ військовослужбовці, які поки не отримали статус учасника бойових дій, але виконують бойові завдання

Як це працюватиме?

🔹Національною службою здоров’я України (НСЗУ) розробить форму договору для медичних закладів, які хочуть узяти участь у реалізації проєкту.

🔹За безкоштовною послугою ветеран або учасник бойових дій може звернутись саме у той заклад, що має таке контрактування.

🔹У свою чергу, законтрактовані заклади отримуватимуть компенсацію за такі надані послуги.

🔹Скористатися послугами можна один раз на рік, а їхня загальна вартість не повинна перевищувати 24 952,54 гривень.

Олександр Порхун Maksym Kushnir

НСЗУ Національна служба здоров'я України