З початку травня евакуаційний потяг із Донецької області прибуватиме на Волинь

Дата: 29.04.2024 16:54

З початку травня евакуаційний потяг із Донецької області прибуватиме на Волинь

Готовність Волинської області приймати евакуйованих мешканців Донеччини обговорили під час засідання Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану. Захід проходив під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Волинська область змінює Рівненську область у прийнятті евакуйованого населення Донецької області.

Відтак з 2 травня поточного року евакуаційні поїзди з Покровська прийматиме Волинь. Потяг курсуватиме один раз на вісім днів. Орієнтовні дати відправлення потяга зі станції Покровськ: 2, 5, 10, 18 та 26 травня.

Наразі Волинською ОВА підготовлено близько 500 місць для розміщення донеччан, які планують евакуюватися з небезпечних районів області.

▪️Для евакуйованих передбачаються такі соціальні гарантії:

• безкоштовне житло у місцях компактного проживання на Волині;

• державна допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам;

• одноразова виплата цивільному населенню, яке евакуюється;

• гуманітарна, психологічна та медична допомога тощо.

❗️Нагадаємо, що евакуація до безпечного регіону здійснюється безкоштовно. Для попереднього запису охочі мають залишити заявку зателефонувавши на номер «гарячої лінії»: 098 890 33 18.

Для евакуації тяжко хворих і людей з інвалідністю діють номери: 0 800 332 614, (099) 710-48-72, (099) 311-53-14, (096) 108-60-48.

Про бажання евакуюватися також можна повідомити на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції за номером: 1548. Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер: (096) 078-84-33.