Дата: 25.04.2024 12:50

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує батьків, у кого діти віком від 6 до 15 років приєднатися до проєкту «Я – твій Хібукі» для психологічної підтримки дітей та молоді внутрішньо переміщених осіб із Донецької області на базі центру в м. Вінниця.

За час війни в багатьох з’явився страх, тривожність і замкнутість. Під час проєкту юні учасники та учасниці пройдуть 10 занять із фахівцями з хібукі-терапії. 🐶

Ці заняття зарекомендувала себе в Ізраїлі, а віднедавна активно використовується в Україні.

Заняття полягають в тому, що молодь та діти переносять на іграшку свої переживання, страхи, стрес, говорячи від імені собаки, насправді проживає власний досвід, не замикається на своїй психотравмі, розповідає про власні переживання та почуття. У молоді та дітей формується досвід розуміння свого стану та потреб, піклування про себе через іграшку Хібукі.

🐶Хібукі – м’яка іграшка, де кожна деталь має значення:

🔸сумні очі дозволяють дитині асоціювати себе з іграшкою та переносити на неї свої страхи й переживання;

🔸розмір собачки відповідає новонародженому малюкові – дитині легко обіймати й почуватися захищеною;

🔸собачка м’яка і приємна на дотик, виготовлена із безпечної та стійкої тканини – людина відчуває тепло та затишок.

🫂Хібукі-терапія – цілющі обійми, що приносять спокій, знижують тривожність та стають опорою під час освітнього процесу та в повсякденні.

🙋Запис до проєкту «Я – твій Хібукі» вже відкритий!

Якщо ви батьки із числа внутрішньо переміщених осіб із Донецької області, які зараз проживають у м. Вінниця та відчувають у своєї дитини наступні симптоми: тривожні згадки про травмовану подію, тривожні сни, нездатність відчувати позитивні емоції, страхи, спалахи гніву чи роздратування, проблеми з концентрацією уваги, то можуть зареєструвати свою дитину на хібукі – терапію за формою: 👇👇👇 https://forms.gle/EnFa4RKTgCebAFLL7

У рамках проєкту будуть формуватися групи по 4–5 осіб за віком або індивідуальні заняття, які будуть проходити раз на тиждень у зручний час для батьків та дитини, де кожен учасник та учасниця отримує свого власного Хібукі-друга.

Заняття безкоштовне, всі матеріали надаються організацією.

🤗Приєднуйтеся до проєкту «Я – твій Хібукі» та долучайтеся до підтримки!

Ментальне здоров’я є важливим для нас, тому ми піклуємось про це.

#я_твій_хібукі #DafnaSharon #Хібукі #хібукітерапія #ХібукіУкраїни #хібуки_терапія#Hibuki #hibukitherapy #HibukiUkraine #Hibukischool#ДОДМЦ