Званівською сільською військовою адміністрацією, на чолі з начальником Олександром Білицьким щоденно проводиться робота в співпраці з даними фондами з метою забезпечити різними видами допомог мешканців громади.

Дата: 24.04.2024 16:42

Значний вклад та підтримку надають різні благодійні фонди та організації для забезпечення людей базовими потребами!

Для мешканців Званівської громади здійснено доставлення гуманітарної допомоги:

- свіжий хліб від БО "БФ"Янголи Спасіння ';

- овочеві та продуктові набори від World Central Kitchen ;

- паливо від БФ"За сильну Україну" для безперебійної роботи генератора.

Дякуємо за таку допомогу та турботу нашим міжнародним партнерам і за те, що в такий нелегкий для країни час ви готові допомагати. Ваша допомога - це безсумнівно, відчутна підтримка для наших людей!🤝

За співпраці з головою Бахмутської РДА, начальником районної військової адміністрації Sergey Kalyan працюємо та допомагаємо ще активніше.

Проведено роз'яснювальну роботу щодо необхідності евакуюватися в безпечні регіони країни!

Евакуація рятує життя!

Разом до Перемоги!🇺🇦