Державна служба зайнятості пропонує багато можливостей для забезпечення внутрішньо переміщених осіб роботою, в тому числі програми перекваліфікації, створення власного бізнесу, тимчасової зайнятості тощо

Дата: 24.04.2024 16:05

Державна служба зайнятості пропонує багато можливостей для забезпечення внутрішньо переміщених 🚌 осіб роботою, в тому числі програми перекваліфікації, створення власного бізнесу, тимчасової зайнятості тощо.

☝️ Пропонуємо скористатись сучасними сервісами та послугами: ⤵️

1️⃣ Працевлаштування

• Індивідуальний підбір роботи з урахуванням освіти, професійного досвіду, побажань.

• Онлайн-сервіси з пошуку роботи: Єдиний портал вакансій та Електронний кабінет шукача роботи.

• Можливість участі у суспільно 🧑‍🔧 корисних та інших роботах тимчасового характеру.

2️⃣ Професійне навчання

• Навчання 🎓 безробітних на замовлення роботодавця за робітничими професіями, які мають попит на ринку праці.

• Отримання ваучера, що дає змогу безоплатно підвищити свій професійний рівень.

3️⃣ Надання грантів для створення або розвитку власної справи

• Програма «Власна справа» - розмір мікрогрантів становить від 50 до 250 тисяч 💰 гривень.

• Програма «Грант для ветеранів» - розмір гранту від 250 тисяч до 1 мільйона гривень.

Подача заявок на грантові програми відбувається через портал Дія. Умовою отримання грантів є створення робочих місць.

4️⃣ Програми підтримки роботодавців, що беруть на роботу ВПО

• Підтримка роботодавця у вигляді компенсації на оплату праці за працевлаштування 🤝 внутрішньо переміщених осіб (за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО).

• Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО).

❗️ Якщо вам потрібна допомога у пошуках роботи, звертайтеся до наших фахівців ▶️ https://t1p.de/2u2np або телефонуйте до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за номером: 📲 0-800-33-61-67.

#DOCZ #ДОЦЗ #роботамоязброя #економіка_другий_фронт #працюйпідтримуйЗСУ #роботазброяперемога #Робота_для_ВПО