Дата: 24.04.2024 16:02

Наслідки війни не залишили осторонь жодної української родини. Вимушене переміщення та біль втрати, страх і тривожність за своїх близьких – ці та інші відчуття щоденно переживає кожен із нас.

👉 Платформа допомоги врятованим – онлайн-майданчик, який допоможе знайти необхідні інструменти для підтримки постраждалих від війни, зокрема тих осіб, які зазнали фізичного і психологічного насильства.

✅ Завдяки цьому ресурсу громадяни зможуть отримати доступ до фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної допомоги, незалежно від місця свого перебування в Україні чи за кордоном.

🔗 Скористатися платформою можна за посиланням: https://www.help-platform.in.ua.

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine

#протидіянасильству #соціальнапідтримка #соціальнадопомога #емоційнапідтримка #платформа