Триває реєстрація на безоплатну освітньо-консультаційну онлайн програму для переробних підприємств

Дата: 23.04.2024 10:16

Агенція інновацій Center42 за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми з аграрного і сільського розвитку (АГРО) реалізує прискорену освітньо-консультаційну програму для переробних сільськогосподарських підприємств – UA AgroGlobal Accelerator.

Програма має на меті полегшити доступ мікро-, малим і середнім переробним підприємствам до провідних технологій, знань та іноземних ринків, сприяючи їх сталому розвитку та масштабуванню.

📅 Прийом заявок – до 6️⃣ травня. Навчальна програма триватиме з 14 травня по 30 липня 2024 року.

✅ Участь у програмі можуть взяти суб’єкти, що відповідають таким вимогам:

🔸 мікро-, малі та середні переробні підприємства, що зареєстровані та здійснюють діяльність в Україні більше 1 року;

🔸 підприємства, які мають продукт або послугу, що вже продаються на українському ринку та можуть бути експортовані за підсумками проходження цієї програми;

🔸 підприємства, власниками або керівниками яких є жінки, ветерани війни та члени їхніх сімей, люди з інвалідністю, ВПО, молодь до 29 років включно або люди старше 60 років.

Щоб долучитися до участі, необхідно мати сформовану команду засновників та працівників, які інвестують в успішний розвиток свого підприємства та відкриті до навчання (не менше 2 осіб).

❗ Участь у проєкті потребуватиме 3 – 4 години часу на тиждень протягом 3-х місяців основної програми (лекції та робота над покращенням бізнесу).

Учасники програми матимуть можливість безкоштовно пройти 3-місячну навчальну програму з підсилення бізнесу та отримати 6-місячний менторський супровід від профільних українських експертів у напрямах експорту, маркетингу, залучення грантів тощо.

Також за результатами проходження програми найкращі три команди отримають запрошення продовжити участь у 6-місячному індивідуальному експертному супроводі, який сприятиме виведенню продукту чи послуги підприємства на міжнародні ринки.

➡️ Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://shorturl.at/jWY45.