НАВЧАННЯ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК І ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

Дата: 16.04.2024 18:20

НАВЧАННЯ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК І ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

Український ветеранський фонд Мінветеранів оголошує прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин, який реалізує НЕК «Укренерго» - NPC Ukrenergo спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та Israel Trauma Coalition in UA.

Ви матимете можливість з нуля опанувати професію електромонтера / електромонтерки з обслуговування підстанцій. Проживання, харчування, проїзд – за кошти НЕК «Укренерго».

Навчання триватиме 20 тижнів:

3 тижні – теорія професії на базі корпоративного навчального центру НЕК «Укренерго» поблизу м. Вінниця;

17 тижнів – практика безпосередньо на робочому місці на визначених об’єктах НЕК «Укренерго» у девʼяти регіонах України.

Учасникам навчання гарантують постійне офіційне працевлаштування (за умови успішного проходження програми підготовки), офіційну заробітну плату, додаткові премії, виплати та соціальні гарантії.

З-поміж інших переваг участі у навчальному проєкті «Разом» – програма юридичної та психологічної підтримки для ветеранів та ветеранок, програми з навчання та розвитку персоналу.

Збір анкет учасників триває до 19 квітня, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – в травні 2024 року.

Детальна інформація про програму, вимоги до кандидатів та реєстрація для участі – за посиланням: https://ua.energy/together.html

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України