Мова – це зброя: учасники бойових дій вдосконалюють володіння українською мовою

Дата: 16.04.2024 17:36

Мова – це зброя: учасники бойових дій вдосконалюють володіння українською мовою

☝️ У сучасному світі питання професійної компетентності та мовної досконалості стає все більш актуальним. Володіння українською мовою на високому рівні є не лише необхідною умовою для успішного 🤝 працевлаштування, але й запорукою особистого та професійного зростання.

🔹 Зрозумівши цю важливість, одинадцять учасників бойових дій з Добропілля, Покровська та Лимана завершили 🎓 навчання за програмою "Ділове українське мовлення як ефективний інструмент комунікації у професійній діяльності" у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

🔸 Слухачі курсу протягом тижня інтенсивно вдосконалювали свої знання з української мови. Вони допомогли їм підвищити рівень ділового спілкування державною мовою, покращити навички ✍️ письма та усного мовлення, ознайомитися з нормами ділового етикету, навчитися ефективно спілкуватися з колегами та партнерами.

🔹 Набуті навички вже використовуються слухачами курсу в повсякденній роботі як важливий елемент у здійсненні повноважень, пов’язаних із спілкуванням 👥 з людьми.

🔸 Служба зайнятості Донеччини запрошує учасників бойових дій та людей з інвалідністю 👨‍🦼 внаслідок війни скористатися можливістю безкоштовно отримати нові професійні навички, пройти перепідготовку або підвищити власну кваліфікацію.

👩‍🎓 Навчання проходить у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

🔹 На вибір пропонується 95 ліцензованих робітничих професій та понад 400 освітніх програм підвищення кваліфікації.

👉 Для того, щоб взяти участь у цій програмі необхідно: ⤵️

- Обрати професію та визначити заклад освіти.

- Подати ✍️ заяву у онлайн-форматі або безпосередньо до центру зайнятості.

- Підписати договір та розпочати 🎓навчання.

🔸 Служба зайнятості відшкодовує витрати на проїзд🚌 до місця навчання та у зворотному напрямку. Також учасникам програми надається безкоштовне проживання.

🔹 Після закінчення навчання слухачі отримають документ державного 📝 зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.

☝️ Дізнатися про умови профнавчання та подати заявку можна за посиланням:▶️ https://t1p.de/cieeu

❗️ Якщо виникли питання або потріюна детальна консультація, звертайтеся до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за телефоном:📲 0-800-33-61-67.

#DOCZ #ДОЦЗ #роботамоязброя #економіка_другий_фронт #працюйпідтримуйЗСУ #роботазброяперемога #Робота_для_ВПО