В рамках ініціативи "НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ" проєкту #Згуртовані_громади, мешканці Званівської громади отримали насіння овочевих культур від Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

Дата: 11.04.2024 12:02

Об'єднані прагненням допомогти!

Званівська сільська військова адміністрація, на чолі з начальником Олександром Білицьким висловлює вдячність Всеукраїнський асоціації громад та Програмі USAID аграрного та сільського розвитку АГРО за їхню підтримку населення та сприяння ініціативам.🤝

#Згуртовані_громади - це масштабний всеукраїнський проєкт, який охоплює практично всі регіони України та реалізується у координації з насіннєвими компаніями.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Разом до Перемоги!🇺🇦