Значний вклад та підтримку надають різні благодійні фонди та організації для забезпечення людей базовими потребами!Для мешканців Званівської громади здійснено доставлення гуманітарної допомоги

Дата: 04.04.2024 15:37

Званівською сільською військовою адміністрацією, на чолі з начальником Олександром Білицьким щоденно проводиться робота в співпраці з даними фондами з метою забезпечити різними видами допомог мешканців громади.

Для мешканців Званівської громади здійснено доставлення гуманітарної допомоги:

- свіжий хліб від БО "БФ"Янголи Спасіння ';

- овочевими наборами від World Central Kitchen;

- паливом від БФ"За сильну Україну" для безперебійної роботи генератора.

В межах проєкту "Згуртовані громади", який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, військовою адміністрацією отримано і доставлено насіння овочевих культур для мешканців громади.

Дякуємо за таку допомогу та турботу нашим міжнародним партнерам і за те, що в такий нелегкий для країни час ви готові допомагати. Ваша допомога - це безсумнівно, відчутна підтримка для наших людей!

За співпраці з головою Бахмутської РДА, начальником районної військової адміністрації Sergey Kalyan працюємо та допомагаємо ще активніше.

Евакуація рятує життя!

Разом до Перемоги!🇺🇦