Обережно: шахраї!

Дата: 01.04.2024 17:15

Обережно: шахраї!

Останнім часом почастішали спроби шахрайських дій, замаскованих під надання грошової допомоги від міжнародних донорів. Зокрема, шахраї поширюють фейкові посилання на реєстрацію на грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції ООН.

З цього приводу МОМ наголошує, що ніколи не використовує гугл-форми для збору будь-яких персональних даних для надання багатоцільової грошової допомоги. Про це йдеться на сторінці організації у Facebook.

Не потрібно вводити дані платіжної картки на незнайомих і підозрілих вебсайтах та переходити за посиланнями з ненадійних джерел.

▪️Зокрема, ніколи не надавайте таку інформацію:

• тризначний номер на звороті картки (CVV/CVC-код);

• пін-код картки;

• логін та пароль для інтернет-банкінгу;

• коди (одноразові паролі) банку та від мобільних операторів.

Якщо у вас є запитання чи пропозиції щодо роботи МОМ, можете зателефонувати на гарячу лінію (з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:00) за номерами:

• 0 800 215 510 (безкоштовно для всіх операторів);

• (095) 106-55-55 (безкоштовно для Vodafone);

• (096) 106-55-55 (безкоштовно для Kyivstar).

Також можна написати на електронну пошту: smukrcfm@iom.int.

Якщо вам відомі випадки шахрайства, повідомляйте про це на сайті Кіберполіції за посиланням (https://ticket.cyberpolice.gov.ua/)

#Мінреінтеграції