ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ЇХ РОДИН

Дата: 27.03.2024 16:52

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ЇХ РОДИН

Патріаршим паломницьким центром УГКЦ реалізується проєкт реабілітації для військових (колишніх полонених, ветеранів, діючих військових з втратою здоров’я) та їх родин зі всієї України, спрямований на зміцнення родинних звʼязків, відновлення взаєморозуміння, довіри, близькості та духовних цінностей.

Заплановано наступні заїзди по 10 днів на такі дати і місця проведення:

01.04 - 11.04 Львівська обл., родини колишніх полонених;

29.04 - 09.05 Тернопільська обл., родини ветеранів, діючих військових з втратою здоров’я, є умови для маломобільних на візку.

Критерії участі:

ветерани, які потребують психологічної/духовної реабілітації;

та їх родини у повному складі (дружина, мінімум 1 неповнолітня дитина).

Участь безкоштовна. Компенсація доїзду, проживання, харчування, фаховий супровід психотерапевтів та священника, виїзні екскурсії по програмі включені.

Для бажаючих скористатися послугою необхідно пройти анкетування за посиланням: https://docs.google.com/.../1ASjeTGIW7rKo71fusj6l4Uf.../edit .

Контактна особа для зв’язку: менеджер Альбіна, 067-722-75-18 (тільки Telegram, Whatsapp, Viber).