Володимир Зеленський:"Зустрівся з делегацією парламенту Естонії на чолі зі спікером Лаурі Хуссаром. Цей візит є важливим сигналом підтримки нашої держави"

Дата: 26.03.2024 22:03

Володимир Зеленський:"Зустрівся з делегацією парламенту Естонії на чолі зі спікером Лаурі Хуссаром. Цей візит є важливим сигналом підтримки нашої держави.

Обговорили подальшу допомогу Україні з боку Естонії та інших партнерів, прогрес у підготовці двосторонньої безпекової угоди. Окремо говорили і про використання російських заморожених активів на користь захисту й відновлення життя в Україні.

Цінуємо підтримку Естонії з першого дня повномасштабної війни."

🇺🇦🇪🇪

——

I welcomed the Estonian Parliament delegation, led by President Lauri Hussar. This visit is an important signal of support for our country.

We discussed Estonia's and other partners' further assistance to Ukraine, as well as progress on the preparation of a bilateral security agreement. We also discussed using frozen Russian assets to protect and restore life in Ukraine.

We appreciate Estonia's support since the first day of the full-scale war.