Дата: 25.03.2024 22:03

Володимир Зеленський :"Торік ми започаткували нову традицію – разом відзначати священний Рамадан: і політичне керівництво нашої держави, і військове командування, і представники нашої, української, мусульманської спільноти, і Меджліс кримськотатарського народу, і дипломатичний корпус – всі разом. Єдність завжди важлива. Тим більше єдність важлива, коли життя затьмарене війною та ударами зла.

Від 11 березня, коли в цьому році почався Рамадан, для всіх українців, для української мусульманської спільноти не було жодного спокійного й безпечного дня без російського терору. Для Путіна немає нічого святого і цінного – йому все одно, кого наражати на страждання і яку віру нищити, бо він сам вірить лише в насильство. І він повинен програти – обовʼязково. Саме це забезпечують усі наші люди разом – кожен, хто докладає зусиль заради спільного блага.

Сказав це під час участі в іфтарі. Хай цей час Рамадану підтримає всіх нас – наших людей, нашу державу. І хай наша єдність буде незмінною. Світлого Рамадану!"

____

Last year, we established a new tradition of celebrating the holy Ramadan together: our country's political leadership, the military command, representatives from the Ukrainian Muslim community, the Crimean Tatar Mejlis, and the diplomatic corps. Unity is always important, especially in times of war and evil strikes.

Since March 11, when Ramadan began this year, there has not been a single quiet and safe day without Russian terror for all Ukrainians and the Ukrainian Muslim community. Nothing is sacred or valuable to Putin; he does not care who suffers or what faith he destroys because he only believes in violence. And he must lose—necessarily—as ensured by all of our people working together, everyone who contributes to the common good.

I said this while attending an iftar. May Ramadan bring blessings to all of us—our people and our state. And may our unity stand firm. Ramadan Mubarak!