Для ветеранів та членів їх сімей розроблено чат-бот «Захисники Донеччини»

Дата: 25.03.2024 16:24

Для ветеранів та членів їх сімей розроблено чат-бот «Захисники Донеччини»

Управління з питань ветеранської політики Донецької обласної державної адміністрації інформує, що з метою інформативної допомоги Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей розроблено в телеграм каналі чат-бот «Захисники Донеччини».

Для користування чат-ботом необхідно сканувати QR-код або перейти за посиланням: t.me/ZakhysnykyDonechchyny_bot.

Працюймо й надалі заради розбудови системи підтримки кожного ветерана на шляху його повернення від військового до цивільного життя та забезпечення якісних послуг Захисникам і Захисницям України та їх родинам.

Ветерани та члени їх родин для отримання консультацій або вирішення проблемного питання можуть звертатися на телефонну лінію:

Управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації 0955553115