На Рівненщину прибув перший евакуаційний поїзд із Донецької області

Дата: 25.03.2024 07:05

На Рівненщину прибув перший евакуаційний поїзд із Донецької області

Таким чином до безпечного регіону було евакуйовано 59 жителів Донеччини, серед яких 25 дітей та 6 осіб з інвалідністю.

Перед відправленням потяга евакуйованим було надано харчування, гуманітарну і психологічну допомогу.

На Рівненщині внутрішнім переселенцям надали евакуаційні виплати та забезпечили доставлення у приймаючі громади автобусами.

У трьох територіальних громадах безоплатне житло у місцях компактного проживання отримали 53 людини. Ще чотирьох переселенців прийняли у себе рідні. Двох осіб, серед яких одна маломобільна, поселили у стаціонарному відділенні Територіального центру соціального обслуговування.

Нагадаємо, з розкладом руху евакуаційних поїздів до Рівненської області до кінця квітня та номерами гарячих ліній для попереднього запису можна ознайомитися за посиланням (https://minre.gov.ua/.../evakuacziya-z-donechchyny-na.../)

#Мінреінтеграції