Володимир Зеленський :"Понад два роки тому Росія жорстоко атакувала Маріуполь. «20 днів у Маріуполі» – фільм, який показує правду про російський тероризм. "

Дата: 11.03.2024 16:55

Володимир Зеленський :"Понад два роки тому Росія жорстоко атакувала Маріуполь. «20 днів у Маріуполі» – фільм, який показує правду про російський тероризм. Дякую команді, яка працювала над цим фільмом і здобула таку важливу нагороду «Оскар», яка дає змогу голосно сказати про російську війну проти України. Дякую всім журналістам у світі, які розуміють важливість висвітлення правди про нашу боротьбу та розповідають її.

Ми пам’ятаємо й ніколи не забудемо кожен день цієї війни, кожен день Маріуполя, його захисників і захисниць. Ми пам’ятаємо всіх, хто боровся заради міста. Памʼятаємо та маємо звільнити з російського полону всіх оборонців Маріуполя та «Азовсталі», яких досі утримують у нелюдських умовах. Ми пам’ятаємо, що маємо перемогти російське зло, щоб відновити нормальне життя для всіх наших людей, для кожного нашого міста.

Я дякую кожному й кожній, хто поширює правду про цю війну, про хоробрість наших людей і про біль нашого народу. Правда долає все. І я дякую кожному у світі, хто підтримує нашу державу, наших людей із перших днів цієї війни. Разом маємо захистити життя."

____

Russia brutally attacked Mariupol over two years ago. The film "20 Days in Mariupol" depicts the truth about Russian terror. I am grateful to the team behind this film for winning such an important Oscar, which allows us to speak out loudly about Russia's war against Ukraine. Thank you to all journalists around the world who recognize the importance of telling the truth about our struggle.

We will remember every single day of this war, as well as the defense of Mariupol and its defenders. We remember everyone who fought for the city. We remember and demand the release from Russian captivity of all Mariupol and Azovstal defenders who are still being held in inhumane conditions. We remember that we must defeat Russian evil in order to restore normal life to our people and cities.

I thank everyone who spreads the truth about this war and our people's bravery and pain. The truth transcends everything. And I thank everyone around the world for their support of our country and people since the beginning of this war. Together, we must protect life.

Photo: Evgeniy Maloletka, Mstyslav Chernov, The New York Times.