Дата: 11.03.2024 17:08

Запрошуємо взяти участь у тренінгу з розвитку послуги сімейного патронату, який відбудеться протягом трьох днів з 19 по 21 березня у м. Київ в рамках проєкту ЮНІСЕФ «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».

✅ Тренінг спрямований на підвищення навичок з інформування та пошуку кандидатів для патронатного виховання. За результатами, 25 відібраних учасників із різних регіонів України, зможуть пройти підготовку для подальшого проведення очних інформаційних/навчальних заходів.

🔸Ці заходи мають на меті популяризувати послугу патронату, розширити коло зацікавлених осіб та знайти потенційних кандидатів в патронатні вихователі, сприяючи створенню такої послуги.

📍 Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету за посиланням: http://surl.li/rkwnv

⏳ Кінцевий термін подачі заявки – до 13 березня включно.

Partnership for Every Child / Кожній дитині

#діти #сімейнийпатронат #сімейніформивиховання #тренінг