10 березня – День Державного Гімну України!

Дата: 10.03.2024 11:45

10 березня – День Державного Гімну України!🇺🇦

Державний Гімн України – один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом.

Саме сьогодні він, як ніколи, являє собою символ незламності наших воїнів, єдності, сили та нескореності всього українського народу.

"Ще не вмерла України" звучить по всьому світу, у різному виконанні. Державний гімн співають діти в бомбосховищах та наші захисники в окопах на передовій. Він гучно лунає на спортивних аренах усього світу.

Ця мелодія наповнює нас патріотизмом та гордістю за нашу незалежну Україну, зміцнює наш дух та надихає боротися за цілісність, суверенітет та свободу Батьківщини.

Наш єдиний шлях — шлях до перемоги! Ми виженемо з нашої землі кожного окупанта та вийдемо на міжнародно визнані кордони нашої держави, де гордо замайорить український прапор і залунає гімн!

З Днем Державного гімну України! 🇺🇦

«Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці!»

Слава Україні!🇺🇦

Героям слава!🇺🇦