Володимир Зеленський :"Нещодавно ми підписали безпекову угоду з Францією про довготривалу підтримку – заради більшої безпеки та спільної сили."

Дата: 10.03.2024 19:33

Володимир Зеленський :"Нещодавно ми підписали безпекову угоду з Францією про довготривалу підтримку – заради більшої безпеки та спільної сили. Співпраця у сфері безпеки, фінансів та оборони, спільні політичні кроки. Цілком конкретні речі, які допомагають Україні захистити свою незалежність.

Дякую Франції та особисто Президенту Макрону за допомогу нашій державі! Дякую нашим командам, які готували угоди й зафіксували саме те, чого ми потребуємо."

🇺🇦 🇫🇷

——

Recently, we have signed a security agreement with France on long-term support to ensure greater security and joint strength. Cooperation in security, financial and defense areas, joint political steps. Very specific things that are helping Ukraine defend its independence.

I am grateful to France and President Macron personally for helping our country! I am grateful to our teams for preparing the agreement and for setting out exactly what we need.