Вадим Філашкін :"Щотижня жителі області отримують гуманітарну допомогу."

Дата: 09.03.2024 17:14

Вадим Філашкін :"Щотижня жителі області отримують гуманітарну допомогу.

Так, цього тижня було розподілено понад 507,5 тонн допомоги, серед якої продуктові набори, засоби гігієни, будівельні матеріали, непродовольчі товари, медичні засоби, питна вода тощо.

В першу чергу допомогу отримали особи пенсійного віку, багатодітні родини, сім’ї з неповнолітніми дітьми та інші незахищені категорії населення.

Волонтерський рух сьогодні набув колосального значення. Небайдужі українці та закордонні партнери підтримують військових та цивільних. Вони не залишаються осторонь будь-яких потреб. Впродовж цього тижня благодійну допомогу Донеччині надали такі організації: GLOBAL EMPOWERMENT MISSION (GEM) в партнерстві з Howard G BUFFETT Foundation (HGBF), VOLONTARIATO INTERNAZIONALE PER LO SVILUPPO» в Україні, «Янголи спасіння», «Аваліст», «NEW WAY», «МОМ», «Діти нового покоління», «Людина в біді», «Якість життя», «Хатіко», «Сонце ЮА» та багато інших.

Дякую партнерам за систематичну допомогу та підтримку у цей непростий час!"