Володимир Зеленський :"Щоб людська спільнота стала нацією та державою, у найкращих характерів в країні мають бути такі серця, яким мало жити тільки для себе."

Дата: 09.03.2024 16:21

Володимир Зеленський :"Щоб людська спільнота стала нацією та державою, у найкращих характерів в країні мають бути такі серця, яким мало жити тільки для себе. Такі серця промовляють до тих, хто поруч. Дбають. Вчать – вчать розуміти. Обʼєднують. Захищають. Коли треба, рятують.

І в підсумку ми всі впізнаємо одне одного, чуємо одне одного, відчуваємо, що ми українці, українки. І так буде завжди. Завжди буде Україна.

Я дякую кожному й кожній, хто живе не тільки для себе, хто дбає про людей і всю нашу державу. Я дякую всім, хто зараз на фронті і з тими, хто на фронті, хто з Україною та береже її й розвиває.

Сказав це під час відзначення лауреатів Шевченківської премії."

____

For a human community to become a nation and a state, the country's best characters must have hearts that cannot be satisfied with simply living for themselves. Such hearts communicate with those who are near. Take care of them. Teach to understand. Unite. Protect. Save, when needed.

As a result, we all recognize each other, hear each other, and know we are Ukrainians. And it will continue to be so forever. Ukraine will last forever.

I am grateful to everyone who lives not just for themselves. Who cares about the people and our entire state. I am grateful to everyone who is currently on the frontlines, as well as everyone who is with them. Who stands with, cares for, and develops Ukraine.

I said this while addressing the National Taras Shevchenko Award Ceremony today.